تبلیغات
دخترای وینکس - winx enchantix
سحر و جادو همون روحی که خدا در ابتدای خلقتتون در شما دمیده به خودتون اعتقاد داشته باشید می تونین توانایی هاتونو کشف کنین

winx enchantix

دوشنبه 24 مرداد 1390 02:16 ق.ظ

نویسنده : bloom-stella
ارسال شده در: winx transformations ،

یک پری با یک فداکاری واقعی می تواند انچانتیکس را به دست آورد.زمانی که خود را برای نجات دادن یک نفر از سیاره ی خودشان فدا کنند قدرت انچانتیکس را به دست می آورند.

در انچانتیکس پری ها واقعاشبیه پری می شوند.در لباس هایشان وبال هایشان چند چیز مشترک وجود دارد:1-همه شان دستکش دراز دارند-2-همه شان از نوک بال هایشان چیز کوچکی آویزان است.3-گرد پری همه شان به صورت گردنبند است-4-همه شان به جای کفش دور پاهایشان پیچک هایی وجود دارد.

در تغییر شکل انچانتیکس چری ها واقعا زیبا می شوند.ماهای بسیاری از آن ها دراز می شود.موهای بیشترشان به صورت باز است به جز موسا.اغلب شان روی سرشان تاج ها ویا جواهرات دارند که بسیار زیبا هستند.روی پیچک های دور پاهایشان هم جواهراتی زیبا دارنذد

قدرت های اضافی

مهمترین قدرتی که به دست می آورند همان گرد پری است که جادوهای شیطانی را باطل می کند.آن ها قدرت کوچک شدن نیز به دست می آورند.همچنین آن ها می توانند قدرت های خودشان را باهم یکی کرده و یک جادوی نیرو مند که از قدرتشان تشکیل می شود را به دست می آورند.

طریقه ی به دست آوردن

بلوم:بلوم با یکی  از مواردی که در سرزمین جادویی بسیار نادر است تغییر شکل دادوچون سیاره اش دومینو نابود شده بود بنابراین با فداکاری نمی توانست انچانتیکس به دست آورد.زمانی که به پایرس رفته بود توانست با اراده ی قوی و قدرت اژدهای آتشینش انچانتیکس خود را بسازد.انچانتیکس او ارادی است و به همین دلیل ناقص است ودر سیزن 4 کامل می شود به همین دلیل در سیزن 3 نمی تواند کوچک شود.

استلا:در میهمانی اسکای وقتی که یک اژدها به پدرش حمله می کرد استلا با تمام قدرتش پدرش را از اژها نجات داد وخود را فدا کرد وانچانتیکسش را بدست آورد.

فلورا:وقتی به دنبال نجات فاراگوندا به لینفه آ وغار درخت سیاه رفتند.می خواستند از اشک های درخت که برای خواهرش گریه کرده بود آب بردارند که تریکس از راه می رسد ومیه لا را داخل آبی که آن را گلی کرده بودند می اندازد و فلورا برای نجات خواهرش خود را فدا مب کند و انچانتیکس را به دست می آورد.

موسا:زمانی که والتور به آلفه آ حمله کرد و تریکس کتابخانه را آتش زد.موسا گالانته آ پرنسس ملودی که به درون آتش رفته بود تا کتاب هارا نجات دهد را نجات می دهد و خودش را برای او فدا می کند و انچانتیکسش را به دست می آورد.

تکنا:در تکنا هم استثنایی وجود دارد او زمانی که باید در سیاره امگا بسته می شد خودش به طرف در رفت و در آن هنگام انچانتیکسش را به دست ؟آورد.ولی مال تکنا ناقص نیست چون او با فدا کاری انچانتیکس را به دست آورد.

لایلا:زمانی که والتور او را کور کرده بود به دریا رفتند تا از ملکه ی پریان دریایی کمک بگیرند.ولی جانوری که والتور او را ته دریا گذاشته بود به ملکه آسیب جدی زد و لایلا با قدرتی که در عصای ملکه بود آن را خوب کرد و نتوانست کوری چشمانش را درست کند به خاطر این فداکاری انچانتیکس را به دست آورد

گردنبند های گرد پری

بلوم:
استلا:
موزا:
تکنا: 
فلورا:
لایلا:

و انجانتیکس وینکس....................................................


....................................................


....................................................


....................................................


....................................................


منبع عکس ها:winx-gallery.mihanblog.com
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -